04-24-2023, 07:21 PM
Dzień dobry! Mam pytanko. Wysyłaliście kiedyś dzieci na obozy taneczne? Jeżeli tak, to jakie odczucia im towarzyszyły po powrocie?
|
Odczucia dzieci po obozie tanecznym
|
|
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Odczucia dzieci po obozie tanecznym - przez Timo - 04-24-2023, 07:21 PM
RE: Odczucia dzieci po obozie tanecznym - przez Slicse - 04-24-2023, 07:23 PM
|