Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odczucia dzieci po obozie tanecznym
#1
Dzień dobry! Mam pytanko. Wysyłaliście kiedyś dzieci na obozy taneczne? Jeżeli tak, to jakie odczucia im towarzyszyły po powrocie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odczucia dzieci po obozie tanecznym - przez Timo - 04-24-2023, 07:21 PM
RE: Odczucia dzieci po obozie tanecznym - przez Slicse - 04-24-2023, 07:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości