LuliTola

Pełna wersja: Odczucia dzieci po obozie tanecznym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Mam pytanko. Wysyłaliście kiedyś dzieci na obozy taneczne? Jeżeli tak, to jakie odczucia im towarzyszyły po powrocie?
W zeszłym roku moja córka brała udział w obozie tanecznym organizowanym przez firmę Kogis. Chwaliła sobie unikalny klimat. W trakcie obozu błyskawicznie nawiązała nowe relacje, z pewnymi osobami do dnia dzisiejszego ma świetny kontakt. Jeżeli zatem ktoś ma nieśmiałe dziecko i wykazuje ono kłopoty adaptacyjne, to moim zdaniem obóz taneczny w takiej sytuacji może okazać się doskonałym wyborem na pierwsze wakacje bez udziału rodziców. Dodatkowych informacji w zakresie tego tematu należy szukać tutaj: https://www.oboz-taneczny.pl/