Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 9
» Najnowszy użytkownik: Timo
» Wątków na forum: 140
» Postów na forum: 307

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 6 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 6 Gość(i)

Ostatnie wątki
Światłowód w Zawierciu - ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Slicse
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 2
Co najbardziej pomaga wej...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Cyoso
06-22-2026, 01:46 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 2
Czy po zimie naprawdę war...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Edme
05-20-2026, 04:19 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
Obóz cosplay
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Timo
05-17-2026, 05:12 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 80
Wyjazd jesienią do Niecho...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Franto
04-27-2026, 08:50 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 103
Azalia japońska - pielęgn...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Slicse
04-27-2026, 07:29 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 121
Ferie tylko dla dorosłych...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Franto
03-28-2026, 02:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 175
Obóz LARP
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Timo
03-28-2026, 12:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
Renowacja starego garażu ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Poite
03-21-2026, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 173
Kursy RAControls z bezpie...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Timo
03-15-2026, 05:58 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 183

 
  Światłowód w Zawierciu - czy warto sprawdzić ofertę DG-NET?
Napisane przez: Cyoso - 9 godzin(y) temu - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Mieszkam w Zawierciu i szukam informacji o lokalnych dostawcach internetu. Widziałem wzmianki o DG-NET. Czy firma działa na terenie miasta?

Wydrukuj tę wiadomość

  Co najbardziej pomaga wejść w tryb odpoczynku?
Napisane przez: Edme - 06-22-2026, 01:45 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Gdybyście mieli wybrać jeden element przygotowań do urlopu, który daje najlepsze efekty, co by to było?

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy po zimie naprawdę warto wyjechać do górskiego SPA?
Napisane przez: Timo - 05-20-2026, 04:18 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Po zimie czuję się zmęczona, mam mniej energii i suchą skórę. Zastanawiam się, czy kilkudniowy pobyt w górskim SPA rzeczywiście może pomóc w regeneracji organizmu. Czy ktoś próbował takiego wiosennego resetu?

Wydrukuj tę wiadomość

  Obóz cosplay
Napisane przez: Franto - 05-17-2026, 05:11 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Cześć! Mój syn interesuje się cosplayem, ale dopiero zaczyna i nie ma jeszcze gotowych kostiumów ani większego doświadczenia. Zastanawiam się, czy obóz cosplay będzie dla niego odpowiedni na tym etapie. Czy uczestnicy muszą przyjechać już z własnymi strojami?

Wydrukuj tę wiadomość

  Wyjazd jesienią do Niechorza
Napisane przez: Slicse - 04-27-2026, 08:49 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Myślę o wyjeździe jesienią do Niechorza i zatrzymanie się w Olivina Park. Czy ma to sens, czy lepiej czekać do lata?

Wydrukuj tę wiadomość

  Azalia japońska - pielęgnacja
Napisane przez: Franto - 04-27-2026, 07:27 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Czy azalia japońska rzeczywiście jest tak mało wymagająca, jak się o niej pisze? Zastanawiam się, czy poradzi sobie w moim ogrodzie bez dużej pielęgnacji. Z niecierpliwością czekam na udzielenie odpowiedzi na łamach niniejszego wątku!

Wydrukuj tę wiadomość

  Ferie tylko dla dorosłych - czy to się sprawdza?
Napisane przez: Timo - 03-28-2026, 02:22 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Czy ktoś z obecnych tutaj forumowiczów był już na feriach w wersji „adults only” w Hotelu HARNAŚ https://hotelharnas.com/blog/ferie-zimow...-wycieczek ? Zastanawiam się, czy faktycznie można tam odpocząć od dziecięcego zgiełku i zwykłego feriowego chaosu. Jak wygląda atmosfera? Czekam na wieści!

Wydrukuj tę wiadomość

  Obóz LARP
Napisane przez: Poite - 03-28-2026, 12:21 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem, czym jest LARP, ale syn bardzo chce jechać na taki obóz https://www.kogis.pl/s/oboz-larp/. Nigdy wcześniej nie miał kontaktu z RPG ani tego typu zabawami. Trochę się obawiam, że się nie odnajdzie albo nie zrozumie zasad. Czy takie obozy są przyjazne dla początkujących?

Wydrukuj tę wiadomość

  Renowacja starego garażu - opłacalne czy nie?
Napisane przez: Timo - 03-21-2026, 11:41 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Cześć, zastanawiam się, czy warto remontować mój stary garaż murowany, który ma już ponad 30 lat. Ściany są popękane, dach przecieka, a izolacja chyba nigdy nie była robiona. Czy remont faktycznie ma sens, czy lepiej od razu pomyśleć o nowym garażu prefabrykowanym?

Wydrukuj tę wiadomość

  Kursy RAControls z bezpieczeństwa maszyn i cyberbezpieczeństwa
Napisane przez: Slicse - 03-15-2026, 05:57 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Czy ktoś uczestniczył w szkoleniu RAControls związanym z bezpieczeństwem maszyn i cyberbezpieczeństwem? Jak praktyczne są te kursy?

Wydrukuj tę wiadomość