02-20-2022, 07:20 AM
Witam! Chciałbym się dowiedzieć co nieco na temat wykorzystania śrub nierdzewnych i kwasoodpornych. Ktoś, coś?
|
Wykorzystanie śrub nierdzewnych i kwasoodpornych
|
|
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Wykorzystanie śrub nierdzewnych i kwasoodpornych - przez Igam - 02-20-2022, 07:20 AM
RE: Wykorzystanie śrub nierdzewnych i kwasoodpornych - przez Dirccerp - 02-20-2022, 07:21 AM
|