![]() |
|
Przygotowanie do eksplorowania Jaskini Mroźnej - Wersja do druku +- LuliTola (http://lulitola.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://lulitola.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://lulitola.pl/forum-11.html) +--- Wątek: Przygotowanie do eksplorowania Jaskini Mroźnej (/thread-100.html) |
Przygotowanie do eksplorowania Jaskini Mroźnej - Edme - 05-29-2024 Dzień dobry! Czy trzeba się specjalnie przygotowywać do eksplorowania Jaskini Mroźnej? Orientuje się ktoś? RE: Przygotowanie do eksplorowania Jaskini Mroźnej - Poite - 05-29-2024 W jaskini tej, zgodnie z nazwą, jest bardzo zimno. Temperatura w niej jest stała i wynosi mniej więcej 6 stopni Celsjusza. Warto więc spakować do torby ciepłe ubrania, przynajmniej bluzę polarową, a najlepiej ciepłą kurtkę przeciwdeszczową (w jaskini bywa mokro), żeby zagwarantować sobie względny komfort zwiedzania. Z mojej strony to tyle wskazówek, jeśli chodzi o przygotowanie do eksplorowania Jaskini Mroźnej. Jak coś, to zdecydowanie więcej informacji na ten temat zlokalizowanych jest pod tym adresem internetowym: https://ecotatry-hotel.pl/blog/atrakcje-w-tatrach-jaskinia-mrozna/ |