![]() |
|
O wodzie termalnej - Wersja do druku +- LuliTola (http://lulitola.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://lulitola.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://lulitola.pl/forum-11.html) +--- Wątek: O wodzie termalnej (/thread-69.html) |
O wodzie termalnej - Timo - 08-22-2022 Witajcie! Poszukuję informacji o wodzie termalnej. Takich podstawowych. Mam nadzieję, że mnie jakimiś uraczycie lub wskażecie źródło z wiedzą na ten temat. RE: O wodzie termalnej - Cyoso - 08-22-2022 Woda termalna jest dobroczynną substancją, która ma pozytywny wpływ na organizm ludzki. Kąpiele w tego typu wodzie są coraz bardziej popularniejszą formą leczenia uzupełniającego, np. w sytuacji atopowego zapalenia skóry, nadmiernego stresu, chorób na tle reumatycznym czy zaburzeń psychicznych. Niemniej jednak, istnieje kilka przeciwwskazań do zażywania kąpieli w basenach termalnych. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj: https://www.termybukovina.pl/blog/baseny-termalne-przeciwwskazania-sprawdz-czy-mozesz-bezpiecznie-korzystac-z-term |