LuliTola

Pełna wersja: Zwiedzanie Sardynii - w jakim okresie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Jaki okres jest Waszym zdaniem najlepszy do zwiedzania Sardynii? Jestem niezmiernie ciekawy Waszych opinii w przedmiotowej sprawie!
Uważam, że dobry czas na zwiedzanie Sardynii to majówka. A to przede wszystkim z racji na:
- względnie niewielką liczbę turystów i zarazem nieduży tłok,
- specjały kulinarne Sardynii,
- niezwykle przyjazny klimat,
- dostępność miejsc noclegowych i biletów lotniczych w przyzwoitych cenach.
Maj jest takim miesiącem, że wyspa jest już wzbudzona do życia i z pewnością warto ją wtedy odwiedzić. Dużo więcej informacji na zadany temat można jak coś znaleźć na stronie https://www.algherotours.pl/sardynia-w-m...a-majowke/