Hej! Zetknąłem się z kilkoma opiniami jakoby pobyt na basenie termalnym to nuda to w czystej postaci. Jest to według Was prawda czy fałsz! Zachęcam do udziału w dyskusji!
W ogóle nie zgadzam się z tym, żeby na basenie termalnym pod jakimkolwiek względem było nudno. Prawda jest taka, że w zdecydowanej większości kompleksów basenowych goście mają doskonałe warunki do zabawy i spędzania czasu zgodnie z własnymi potrzebami. Poza basenami dostępne są też np. zjeżdżalnie, jacuzzi, strefy saun i obszerna oferta zabiegów. Nudą na pewno nie wieje. O tym, że jest to fałsz, można się także przekonać zapoznając się z tym artykułem
https://www.termybukovina.pl/blog/termy-...erwszy-raz