LuliTola

Pełna wersja: Jednoczęściowy strój kąpielowy na basen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Co sądzicie o basenowych strojach kąpielowych jednoczęściowych?
Z tego co zdążyłam się zorientować, jednoczęściowy strój kąpielowy na basen jest niezwykle wygodny, a jego zakładanie/zdejmowanie jest na wskroś proste. Ponadto, świetnie kamufluje niedoskonałości figury i sprzyja lepszemu pływaniu. Jeżeli chodzi o kwestie wizualne, również nie ma się do czego przyczepić, prezentuje się schludnie.
Co jeszcze warte odnotowania - jednoczęściowy strój kąpielowy na basen jest uniwersalny, co dla mnie jest szalenie ważne. Jakby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej o basenowych strojach kąpielowych jednoczęściowych powinien odwiedzić stronę https://strefaplywania.pl/module/wtblog/...alety.html