Widziałem, że strefa dzieci i młodzieży w Termach BUKOVINA jest zamknięta do grudnia 2025. Zastanawiam się, czy jest sens jechać z dziećmi teraz, czy lepiej poczekać na otwarcie nowych atrakcji?
Nawet teraz jest co robić, bo Termy BUKOVINA wprowadziły kilka dodatkowych atrakcji na czas modernizacji. Dla dzieci jest tor przeszkód „Ninja” w basenie „Bonior Basisty”, animacje w czwartki i soboty oraz coniedzielne zajęcia z nurkowania. Oczywiście, docelowe zjeżdżalnie będą większą ekscytacją, ale jeśli chodzi o bieżący pobyt – nadal można zapewnić dzieciom sporo zabawy, a dorośli w tym czasie odpoczną w basenach z hydromasażem. Jeśli jednak zależy Ci stricte na nowych zjeżdżalniach, to zdecydowanie warto poczekać na grudzień. Po szczegóły związane z tematem zapraszam tu:
https://www.termybukovina.pl/blog/nowe-z...emy-radosc