Dziewczyny, ślub już za miesiąc i nadal nie mogę się zdecydować na perfumy. Waham się pomiędzy Dior Miss Dior a Prada Paradoxe. Oba zapachy wydają mi się romantyczne i kobiece, ale boję się, że będą zbyt mocne. Czy któraś z Was używała ich na własnym ślubie?
Miałam podobny dylemat i ostatecznie wybrałam Miss Dior. Zapach jest elegancki, ale jednocześnie bardzo subtelny, więc absolutnie nie przytłacza ani Pana Młodego, ani gości. Prada Paradoxe też jest świetnym wyborem, bo ma w sobie romantyczną, kwiatową nutę, ale w moim odczuciu Miss Dior bardziej pasuje do charakteru uroczystości – podniosłej, a zarazem radosnej. Oba zapachy mają niską projekcję, więc sprawdzą się w takim dniu. Temat szerzej opisany, jak coś, tu:
https://www.super-drogeria.pl/pl/blog/pe...96406.html