LuliTola

Pełna wersja: Rodzinne ferie w Hotelu BUKOVINA - warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Sprawa przedstawia się w ten sposób, że planuję ferie zimowe z rodziną i zastanawiam się nad pobytem w Hotelu BUKOVINA. Czy ktoś korzystał może z pakietu „Rodzinne ferie w Hotelu BUKOVINA” https://www.hotelbukovina.pl/blog/oferty...u-bukovina ? Jakie macie opinie o Termach BUKOVINA i atrakcjach dla dzieci? Jestem niezmiernie ciekawy treści Waszych odpowiedzi – liczę, że zamieścicie ich sporo!
Byliśmy tam w zeszłym roku i polecam! Świetne baseny termalne, dużo atrakcji dla dzieci (Klub Malucha to super opcja, jeśli chcecie trochę odpocząć), a do tego pyszne jedzenie. Trochę tłoczno w weekendy, ale ogólnie rzecz biorąc warto.